• Fit İngilizce Soru Bankası

Kitaptaki testlerin başlıklarına göre özellikleri şunlardır:

Hatırlatan Testler:

Bu testler; konunun temel kurallarını hatırlatan, işlem ağırlıklı testlerden oluşur. Bu testlerle öğrenciler, konuyu öğrenmenin ve konu ile ilgili soruları çözebilmenin mutluluğunu yaşarlar. Bu test kolay sorulardan oluşur.

Tamamlayan Testler:

Orta düzeyde beceri temelli sorulardan oluşur. Bu testlerle öğenciler, birden çok kazanımı aynı soruda birleştirerek uygulama yeteneğini geliştirir.

Sonuçlandıran Test:

Bu test, üst düzeyde beceri temelli sorulardan oluşur. Bu testlerdeki soruların tamamı sınavda çıkabilecek sorular düzeyindedir. Bu testlerle öğrenciler sınavda konu ile ilgili çıkabilecek soru türlerini önceden çözmüş olurlar.

Tekrar Testi:

Sadece sonuna konulduğu bölümün konuları ile ilgii orta ve üst düzey sorulardan oluşur. Öğrenci bu testle, ilgili bölümdeki kazanımların ne kadarını öğrendiğini ölçer. Bu sayede varsa eksiklilerini tespit eder ve giderir.

Deneme Sınavları:

Tatil dönemlerine denk gelecek şekilde hazırlanmış, uygulanacağı zamana kadar olan tüm konulardan gerçek sınav düzeyindeki sorulardan oluşur. Son deneme sınavı tüm konuları kapsar ve gerçek sınavın bir provası gibidir. Bu deneme sınavlarında öğrenciler, ilgili dersin sınavda çıkabilecek soru türleri ile sınavdan önce tanışmış olurlar.

Write a review

Please login or register to review

Fit İngilizce Soru Bankası

  • ₺60.00
  • ₺40.00


Tags: İngilizce, LGS, Soru Bankası